Koetsier-Schokker, Jannie-Spanning op de Veluwe (nieuw)
Artikelnummer: 9789463350402Mark gaat in Spanning op de Veluwe van Jannie Koetsier-Schokker met zijn ouders, zusje en vriend op vakantie naar de Veluwe.
Klasgenoot Klaas trekt zijn neus op voor zo'n simpele vakantie. Hij gaat naar Amerika, daar beleef je vast meer. Maar is dat zo? De eerste nacht op de boerderij slapen Mark, Chris en Elissa in twee tenten. De jongens beloven dat ze op het meisje zullen passen.
Maar waar zijn ze als het spannend wordt? En wat moet die jongen bij de tent van Elissa? Als Mark de volgende morgen hoort wat er gebeurd is, is hij laaiend! Hij snapt niet dat iedereen zo aardig tegen de jongen doen. In zijn hart is geen plaats voor vergeven. Maar of dat de juiste houding is ...? Lees zelf hoe Mark het, na een paar leerzame belevenissen met de hoefsmid, oplost.
Een mooi verhaal met waargebeurde elementen voor jongens en meisjes vanaf 8 jaar.
Met tekeningen van Ella Bakker.
Schrijver
Jannie Koetsier-Schokker
Titel
Spanning op de Veluwe
Uitgever
Om Sions Wil
Plaats van uitgave
Gouda
Jaar van uitgave
2017
Aantal pagina's
102 blz.
Bijzonderheden
Gebonden, boek is nieuw.
ISBN of EAN
9789463350402
