Boston, Thomas-De goede strijd (nieuw)
Artikelnummer: 9789402912722 OverzichtDe goede strijd, Bijbels dagboek uit de nagelaten geschriften van Thomas Boston, samengesteld door J. Kranendonk-Gijssen.
De Schotse predikant Thomas Boston (1677-1732) was een vooraanstaand theoloog in de achttiende eeuw. In zijn gezinsleven heeft hij veel beproevingen ervaren. Zes van zijn tien kinderen stierven op jonge leeftijd. Hij was diep bewogen met het zielenheil van zijn hoorders. Hij drong er enerzijds bijzonder ernstig op aan om de Heere te zoeken, om de goede strijd des geloofs te strijden. Maar hij wees er anderzijds ook op dat zondaren bij Christus welkom zijn. Zijn prediking heeft niet alleen in Schotland grote invloed gehad, maar ook daarbuiten.
Aan de hand van zijn nagelaten geschriften zijn 366 dagboekstukjes samengesteld. Daardoor mag zijn stem ook onder ons nog klinken, zóveel jaar nadat hij gestorven is.
Schrijver
Thomas Boston
Titel
De goede strijd-Bijbels dagboek
Uitgever
De Banier
Plaats van uitgave
Apeldoorn
Jaar van uitgave
2025
Aantal pagina's
z..p.
Bijzonderheden
Gebonden, met leeslint, boek is nieuw.
ISBN of EAN
9789402912722