Gedenkschrift ter gelegenheid van het Eeuwfeest van de Kiesvereniging 'Nederland en Oranje' te Amsterdam 1851-1951.
Dit boek bevat tal van feiten en wetenswaardigheden over de Amsterdamse Anti-Revolutionaire kiesvereniging. Dr.…
Het boek Sajet-Opstellen over Aspecten der Sociale Geneeskunde door Vrienden aangeboden aan B.H.Sajet ter gelegenheid van zijn tachtigste verjaardag.
Ben Sajet (Amsterdam, 1887-1986) was een joods arts, bestuurder en politicus.
In Uw Hand gegeven
1917-1992
75 jaar Staatkundig Gereformeerde Politiek in Veenendaal
UItgave Staatkundig Gereformeerde kiesvereniging `Gideon` te Veenendaal-1992
Met veel foto`s van oud-Veenendalers
128 blz.
ISBN 90 9005525 8
Drees, wethouder van Nederland van John Jansen van Galen en Herman Vuijsje is een uitwerking en aanvulling van een in 1979 gepubliceerde serie in de Haagse Post: Drees, staatsman tussen de schuifdeuren.
Rede ter opening van de Algemeene Vergadering der Staatkundig Gereformeerde Partij, gehouden in Tivoli te Utrecht, 17 februari 1937
Door ds. G.H. Kersten
De Banier-Rotterdam
23 blz.
In De Vrouwen Van De SGP van P. Van Leeuwen komen 10 SGP-vrouwen aan het woord.
De vrouwen van de SGP. Wie zijn ze? Wat willen ze? Wat bindt ze aan de SGP? Dit boek geeft de vrouwen van de SGP een gezicht.
Toespraken bij de aanbieding van de partijredes van ds. H.G. Abma van mr. G. Holdijk, drs. J. Mulder, ds. G.H. Abma, dr. ir. J. van der Graaf en ir. B.J. van der Vlies.
40 blz.
Bijlage bij Zicht 2003-1
Met foto's
Een held in volle wapenrusting-A.S. Talma en zijn arbeid is een boek over deze bekende politicus, maar ook over zijn werk in de arbeidersbeweging, geschreven door C. Smeenk en P. van Vliet.
De politieke christen van Willem Teelinck is een uitgave van het Landelijk Verband van Studieverenigingen van de SGP en voorzien van een voorwoord door ds. P. Zandt.
Doekle Terpstra in gesprek met Maarten Meester over onze multiculturele samenleving, de onvrede, de verwildering van de Nederlandse politiek, de islam enz enz.
Ten Have-Kampen-2008
114 blz.
In keurige staat
De zindelijke burgerheren van H.J.L. Vonhoff is een boek over een halve eeuw Liberalisme.
Dit boek is een herinnering aan de tijd dat de Liberalen nog zindelijke burgerheren waren.