Hooijmeijer, Olof-Rechercheur Verschoor een sluimerend trauma (nieuw)

Artikelnummer: 9789402913088
Artikel 2 van 327
€ 12,95 (inclusief btw)
Overzicht

Rechercheur Verschoor een sluimerend trauma​ van Olof Hooijmeijer is deel 6 in de serie Rotterdamse zaken, een spannende detective-serie voor jongeren van 15 jaar en ouder.
Wanneer een vrouw van haar balkon valt en overlijdt, wordt deze zaak op bureau Zuidplein afgedaan als een ongeval. Agent Kai, die als een van de eersten ter plaatse was, heeft echter zijn twijfels. Algauw doet hij vreemde ontdekkingen en dan raken ook rechercheur Verschoor en Lois betrokken bij het onderzoek.
Intussen staat de bezetting van bureau Zuidplein onder druk waardoor er eigenlijk geen ruimte is om deze zaak te behandelen. Toch zet rechercheur Verschoor alles op alles om het mysterie van het ogenschijnlijke ongeval te ontrafelen.
Intussen kampt Lois sinds haar confrontatie met TheHousekeeper met nachtmerries. Ze wordt geplaagd door traumatische flashbacks en heeft steeds meer moeite om zich te concentreren op haar werk.

 

 

Schrijver
Olaf Hooijmeijer

Titel
Rechercheur Verschoor een sluimerend trauma (deel 6)

Uitgever
De Banier

Plaats van uitgave
Apeldoorn

Jaar van uitgave
2025

Aantal pagina's
215 blz.

Bijzonderheden
Paperback, boek is nieuw.

ISBN of EAN
9789402913088

© 2010 - 2025 Boekenstek | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel