Boer, Arina-De zoektocht van Kleine Lente (nieuw)

Artikelnummer: 9789402913132
Artikel 57 van 572
€ 14,95 (inclusief btw)
Overzicht

De zoektocht van Kleine Lente, een verhaal uit China door Arina Boer, met illustraties van Marjan Hoogendoorn, hervertelling van Toen de honger kwam (1938) van Aart Duyser (1908-1981). 
Kleine Lente groeit op in een afgelegen Chinees dorpje. Door aanhoudende droogte breekt er hongersnood uit. Wanneer hij als enige van zijn familie overblijft, besluit Kleine Lente op weg te gaan naar het zuiden, op zoek naar eten. Zijn reis brengt hem in het huis van een zendeling, die hem vertelt over een God Die regen kan geven, maar ook harten kan veranderen.
Van zijn vader kreeg Kleine Lente een afgodsbeeldje, dat hij goed moest bewaren. Maar als Kleine Lente het afgodsbeeldje kapotmaakt, omdat hij niet langer in afgoden gelooft, ontdekt hij tot zijn verbazing een verborgen briefje. Dat briefje stelt hem voor een ingrijpende keuze.
Een indrukwekkend verhaal over een Chinese jongen die alles verliest, maar eeuwige rijkdom vindt. 

Schrijver
Arina Boer (tekst) en Marjan Hoogendoorn (illustraties)

Titel
De zoektocht van Kleine Lente-Een verhaal uit China

Uitgever
De Banier

Plaats van uitgave
Apeldoorn

Jaar van uitgave
2025

Aantal pagina's
81 blz.

Bijzonderheden
Gebonden, boek is nieuw.

ISBN of EAN
9789402913132

© 2010 - 2026 Boekenstek | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel