Pas, G.D. en Visser, J. de-Het braambos niet verteerd

Artikel 1 van 311
€ 12,50
Het artikel is uitverkocht.
Overzicht

Het braambos niet verteerd, samengesteld door G.D. Pas en J. de Visser, vertelt de geschiedenis van de Gereformeerde Gemeente te Gouda. 
In 1985 verscheen onder de titel Het braambos niet verteerd een beschrijving van de geschiedenis van de Gereformeerde Gemeente van Gouda ter gelegenheid van haar vijfenzeventigjarig bestaan.
Inmiddels bestaat de gemeente bijna honderd jaar. Ter gelegenheid hiervan verschijnt een nieuwe, aangepaste uitgave van het genoemde boek. Hierin is de tekst van de eerste uitgave overgenomen, zij het met enkele wijzigingen en diverse aanvullingen (o.a. bijvoorbeeld over de martelaren in de zestiende eeuw).
We hebben ook van de gelegenheid gebruik gemaakt om enkele kritische opmerkingen met betrekking tot de eerste uitgave te verwerken.
Maar bovendien is het boek aangevuld met een beschrijving van de jaren 1983 tot 2008.

Schrijver
G.D. Pas en J. de Visser

Titel
Het braambos niet verteerd-Gereformeerde Gemeente Gouda 1908-2008

Uitgever
Kerkenraad Gereformeerde Gemeente Gouda

Plaats van uitgave
Gouda

Jaar van uitgave
2009

Aantal pagina's
320 blz.

Bijzonderheden
Gebonden, in keurige staat.

ISBN of EAN
n.v.t.

© 2010 - 2025 Boekenstek | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel