Hulst, W.G. van de-Anneke en de sik
OverzichtAnneke en de sik van W.G. van de Hulst, onder redactie van R.M. van de Hulst en met tekeningen van W.G. van de Hulst jr.
Anneke ligt in het gras.
Haar wangetjes zijn zo rood als vuur en er staan twee dikke tranen in haar ogen... Ze steekt haar kleine vuistjes in de hoogte van boosheid.
O, ze is zo boos. Ze is zo vreselijk boos. 'Lelijk beest...! Nare sik, kom hier!'
Soms is de sik een lief, leuk sikje. Maar hij is jong en speels, en zo wild! Op een middag, loopt hij weg, het laantje uit. Anneke zal hem achterna gaan, en hem vinden. Maar Anneke is een beetje dom. Ze gaat zo vér. Helemaal het laantje uit en nog verder.
W.G. van de Hulst jr. maakte de tekeningen bij de verhalen en zijn dochter, kleindochter van W.G. van de Hulst, redigeerde de teksten zorgvuldig om ze weer goed leesbaar te maken voor kinderen van onze tijd.
Schrijver
W.G. van de Hulst
Titel
Anneke en de sik
Uitgever
Callenbach
Plaats van uitgave
Nijkerk
Jaar van uitgave
z.j. (elfde druk)
Aantal pagina's
47 blz.
Bijzonderheden
Gebonden, in goede staat.
ISBN of EAN
n.v.t.