Joubert, Irma-Het spoor van de liefde

Artikelnummer: 9789023993728
Artikel 1 van 296
Overzicht

Het spoor van de liefde van Irma Joubert is het ontroerende verhaal van de adoptie-ouders van Grietjie, het 'meisje uit de trein'.
Polen, 1943, Op een donkere nacht wordt ergens in een bos het broodmagere meisje Gretl gevonden. Ze wordt opgenomen in het straatarme gezin van Jakob Kowalsky. Gaandeweg komt Gretl tot rust en raken haar afschuwelijke herinneringen op de achtergrond. Dan is de oorlog voorbij. Jakob blijft in Polen, maar Gretl wordt geadopteerd door een gezin in Zuid-Afrika. Ze vindt er een thuis en is er gelukkig in de warme Afrikaanse zon. Maar s nachts, in het koude donker, zijn er de nachtmerries Wanneer Jakob naar Afrika komt en haar opzoekt, wordt Gretl opnieuw met het droevige geheim van haar verleden geconfronteerd. Een aangrijpend en meeslepend levensverhaal Unieke invalshoek voor WO II-thematiek Gebaseerd op historische feiten
De Zuid-Afrikaanse Irma Joubert was jarenlang docent geschiedenis. Nu schrijft ze historische romans die de harten van tienduizenden lezers hebben veroverd, zowel in Zuid-Afrika en Nederland als in Duitsland en de Verenigde Staten.

Schrijver
Irma Joubert

Titel
Het spoor van de liefde-Het ontroerende verhaal van de adoptie-ouders van Grietjie, het 'meisje uit de trein'

Uitgever
Mozaiek

Plaats van uitgave
Zoetermeer

Jaar van uitgave
2015 (zesde druk)

Aantal pagina's
470 blz.

Bijzonderheden
Paperback, in goede staat.

ISBN of EAN
9789023993728

© 2010 - 2025 Boekenstek | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel