Bunjan, John-Komst en Welkomst tot Jezus Christus
OverzichtIn Komst en Welkomst tot Jezus Christus vertelt John Bunyan hoe zondaren tot Hem komen en waarom ze bij Hem welkom zijn.
Komst en Welkomst tot Jezus Christus of De Teedere Ingewanden van Christus liefde aan den Zondaar opengelegd en vertoond in eene verhandeling over Johannes 6:37.
Daarna door een openhartig en omstandig verhaal van des Autheurs eigene bevindinge; zoo in zijne eerste bekeeringe, als verderen voortgang in de genade, en zijne ontmoetingen in dezelve.
In het Engelsch beschreven door Mr. Johannes Bunjan, Leeraar te Bedford.
In het Nederduitsch vertaald.
Deze uitgave is een vertaling van Bunyans boek Come and welcome to Jesus Christ dat algemeen als één van de beste praktisch-geestelijke geschriften wordt beschouwd.
Bunyan laat zien wat komen tot Christus eigenlijk is. Op pastorale wijze gaat hij daarbij in op allerlei bezwaren die kunnen opkomen in het hart van christenen. Veel persoonlijke en herkenbare vragen komen aan de orde. Daarnaast beschrijft Bunyan uitvoerig wat er in Christus te vinden is.
Een waardevol boek voor persoonlijk meditatief gebruik.
Schrijver
John Bunjan
Titel
Komst en Welkomst tot Jezus Christus
Uitgever
Stichting Protestantse Periodieke Pers
Plaats van uitgave
Uithoorn
Jaar van uitgave
z.j.
Aantal pagina's
251 blz.
Bijzonderheden
Paperback, naam voorin, in goede staat.
ISBN of EAN
n.v.t.