Joubert, Irma-Hildegard (nieuw)

Artikelnummer: 9789023994961
Artikel 111 van 311
€ 20,00 (inclusief btw)
Overzicht

Hildegard van Irma Joubert is een ontroerende historische roman, deel 1 in de serie Onderweg naar Zuid-Afrika. Andere delen zijn Het meisje uit het verscholen dorp en Een thuis in Afrika
Het is 1905 - Midden in de nacht, in het diepste geheim, moeten de kleine Hildegard en haar ouders vluchten van hun landgoed. De Russen komen! Voor het eerst merkt Hildegard hoe afschuwelijk oorlog is. Haar kindertijd is voorbij.
Jaren later - Hildegard worstelt om de man lief te hebben die haar vader voor haar heeft uitgekozen. Kort na het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog wordt in hun nieuwe woonplaats Berlijn de kleine Esther geboren. Maar als haar man en zonen zijn vertrokken naar het front en de bommen op Berlijn beginnen te vallen, zijn Hildegard en Esther op zichzelf aangewezen. Elke nieuwe dag wordt getekend door verwoesting, honger en kou. Ternauwernood slaagt ze erin zichzelf en haar dochtertje in leven te houden.
Als ook deze oorlog ten einde is, zit Hildegard tussen de scherven van haar leven. Verscheurd door verlies neemt ze een moedig besluit.
De Zuid-Afrikaanse Irma Joubert was jarenlang docent geschiedenis. Nu schrijft ze historische romans die de harten van tienduizenden lezers hebben veroverd, zowel in Zuid-Afrika en Nederland als in Duitsland en de Verenigde Staten.

Schrijver
Irma Joubert

Titel
Hildegard-Onderweg naar Zuid-Afrika-deel 1

Uitgever
Mozaiek

Plaats van uitgave
Utrecht

Jaar van uitgave
2025 (zevende druk)

Aantal pagina's
471 blz.

Bijzonderheden
Paperback, boek is nieuw.

ISBN of EAN
9789023963189

© 2010 - 2025 Boekenstek | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel