Kinder- en jeugdboeken
Heerlijk lezen. Gelukkig is er nog lezende jeugd. Boekenstek heeft veel christelijke kinder- en jeugdboeken. Voor de prijs hoeft u het niet te laten.
Kijk ook eens bij onze nieuwe kinder- en jeugdboeken met korting.
- Leeuwen-van Haaften, G.W. van-Toch een tractor!
Toch een tractor! is een kinderboek van G.W. van Leeuwen-van Haaften in de Serie De Leeslamp, voor de leeftijd vanaf 9 jaar, met tekeningen van Jaap Kramer.
€ 3,00 - Leeuwen, Cornelia van-De verborgen boekrol
In De verborgen boekrol van Cornelia van Leeuwen verandert een leuke vakantiereis naar Israël in een spannend avontuur met terroristen.
€ 4,00 - Leeuwen, Henriët van-De arenraapster (nieuw)
In De arenraapster vertelt Henriët van Leeuwen voor kinderen op eenvoudige wijze de bekering, het leven en sterven van Ruth Bryan.
€ 15,90 - Letterie, Martine-Een ridder op de muur
Uit de mysterieuze kinderboekenreeks
Zie foto`s
Een ridder op de muur
Het water komt!
Zwijsen-2011
59 blz.€ 2,00 - Liefde, D.H. de-De dorpsplaag
De dorpsplaag van D.H. de Liefde is een christelijk verhaal voor de jeugd.
Een verhaal van trouw en eerlijkheid, maar ook van ontrouw en gemeenheid. Uiteindelijk komt de gevluchte dorpsplaag terug...€ 4,50 - Liefde, J.L.F. de-Toen de eikels vielen
Toen de eikels vielen is een leerzaam verhaal van J.L.F. de Liefde voor jongens en meisjes van ongeveer 8-9 jaar, eerder verschenen in 1938 bij het Nederlands Bijbelgenootschap.
€ 3,00 - Ligthart, Jan en Scheepstra, H.-Dicht bij huis
De wereld in! van Jan Ligthart en H. Scheepstra, het vervolg op Het boek van Ot en Sien, Buurkinderen en Dicht bij huis, met tekeningen van Cornelis Jetses.
€ 7,50 - Ligthart, Jan en Scheepstra, H.-Het boek van Ot en Sien
Het boek van Ot en Sien door Jan Ligthart en H. Scheepstra, bewerkt door Marchien Eising.
Met de oorspronkelijke plaatjes van C. Jetses.€ 7,50 - Ligthart, Jan en Scheepstra, H.-Het boek van Ot en Sien
Het boek van Ot en Sien door Jan Ligthart en H. Scheepstra, bewerkt door Marchien Eising.
Met de oorspronkelijke plaatjes van C. Jetses.€ 7,50 - Logmans Weltevrede, M.C.-Een vrolijke beestenbende
Vuile Annemie is een kinderboek van M.C. Logmans-Weltevrede voor de leeftijd van ongeveer 9 jaar, met tekeningen van Jaap Kramer.
€ 4,00 - Logmans Weltevrede, M.C.-Vuile Annemie
Vuile Annemie is een kinderboek van M.C. Logmans-Weltevrede voor de leeftijd van ongeveer 9 jaar, met tekeningen van Jaap Kramer.
€ 3,50 - Logmans-Weltevrede, M.C.-Fernando uit de krottenwijk
Fernando uit de krottenwijk is een kinderboek van M.C. Logmans-Weltevrede voor de leeftijd van ongeveer 12 jaar, met tekeningen van Jaap Kramer.
€ 4,50 - Luik-Bakker, T. (bew.)-De vreemde jongen
De vreemde jongen is een oud Duits verhaal, op schrift gesteld door J.C. Biernatzky en opnieuw bewerkt door T. Luik-Bakker.
€ 3,50 - Lummel, H.J. van-De hopmansvrouw van Utrecht
Deze serie van H.J. van Lummel bestaat uit de volgende delen: De smidsgezel van Utrecht, De bijlhouwer van Utrecht, De hopmansvrouw van Utrecht.
Dit verhaal verplaatst ons naar Utrecht tijdens de 80-jarige oorlog (1576-1578).€ 4,00 - Luytjes Mensink, Gerda-De tas van Linda en Bas
De tas van Linda en Bas van Gerda Luytjes-Mensink is een kinderboek om voor te lezen vanaf 3 jaar, om zelf te lezen vanaf 7 jaar (AVI-4).
€ 3,00 - Luytjes Mensink, Gerda-Wie stuurt oma een kaartje?
Wie stuurt oma een kaartje? is een kinderboek voor de leeftijd vanaf 7 jaar, geschreven door Gerda Luytjes-Mensink en met tekeningen van Dick van de Pol.
€ 3,00 - Malot, Hector-Alleen op de wereld
De complete vertaling van Alleen op de wereld van Hector Malot, een boek dat generaties overleefd heeft en zowel kinderen als volwassenen boeit.
€ 10,00 - Marxveldt, Cissy van-Joop ter Heul Omnibus
Joop ter Heul Omnibus van Cissy van Marxveldt met alle delen:
- De HBS-tijd van Joop ter Heul
- Joop ter Heuls problemen
- Joop van Dil-ter Heul
- Joop en haar jongen
- De dochter van Joop ter Heul€ 17,50 - Mateboer, T.-Bunyan`s Christenreis
Bunyan's Christenreis, naverteld door T. Mateboer.
Op eenvoudige, duidelijke wijze wordt de Christenreis naar de eeuwigheid van John Bunyan naverteld.
Vooraf wordt een beeld van deze beroemde prediker en zijn boek gegeven.€ 4,50 - Mateboer, T.-Bunyans Christenreis
Bunyan's Christenreis, naverteld door T. Mateboer.
Op eenvoudige, duidelijke wijze wordt de Christenreis naar de eeuwigheid van John Bunyan naverteld.
Vooraf wordt een beeld van deze beroemde prediker en zijn boek gegeven.€ 3,00 - Medema, Ingrid-Rosa`s cupcakes
Rosa’s cupcakes van Ingrid Medema is het eerste deel van een supergezellige meidenserie voor meisjes van 9 jaar en ouder.
‘Ik ben elf jaar. Ik heb blond haar en blauwe ogen. Meestal draag ik mijn haar in een paardenstaart.€ 5,00 - Meeuwen-den Hoed, Ina van-Kim en Koos en de duif
Kim en Koos en de duif is een kinderboek van Ina van Meeuwen-den Hoed voor de leeftijd vanaf 6 jaar (AVI 3), met tekeningen van Jaap Kramer.
€ 3,00 - Meeuwen-den Hoed, Ina van-Kim en Koos en de school
Kim en Koos en de school is een kinderboek van Ina van Meeuwen-den Hoed voor de leeftijd vanaf 6 jaar (AVI 2), met tekeningen van Jaap Kramer.
€ 3,00 - Meier, Carlo-Onraad in de nacht
Onraad in de nacht van Carlo Meier is eerder in het Duits verschenen onder de titel Die Kaminski-Kids: Ubergabe drei Uhr morgens.
€ 5,00 - Mekelenkamp, Wim-Het mysterie van de Zwarte Burcht
Het mysterie van de Zwarte Burcht van Wim Mekelenkam is een jeugdboek over het geheim van kasteel Falckenstein, er gebeuren daar vreemde dingen.
€ 3,50 - Melchior, Dr. A.-De blijde inkomst
De blijde inkomst van A. Melchior vertelt voor de jeugd Maarten Nieuwland`s belevenissen bij de inhuldiging van koningin Juliana te Amsterdam.
€ 6,50 - Merwe, H. te-De verstekeling
De verstekeling, een jeugdboek van H. te Merwe, geïllustreerd door Ben Horsthuis, is het verhaal van Joost den Otter, een Amsterdamse jongen die in Rotterdam op een scheepswerf werkzaam is.
€ 3,00 - Merwe, H. te-Het beleg van Alkmaar
Het beleg van Alkmaar van H. te Merwe, een jeugdboek over het beleg dat duurde van 21 augustus tot 8 oktober 1573 en eindigde in een ontzet.
€ 5,00 - Merwe, H. te-Luyt Lievensz, de strijder
Luyt Lievensz. de strijder van H. te Merwe is het derde deel van een spannende jeugdserie over de tijd van de Tachtigjarige Oorlog.
Andere delen in deze serie zijn Luyt Lievensz, de liedjeszanger en Luyt Lievensz, de strijder.€ 4,00 - Merwe, H. te-Toen Pompeji ten onder ging
Toen Pompeji ten onder ging is een verhaal van H. te Merwe over Pompeji dat in 79 na Christus verwoest werd door een vulkaanuitbarsting van de Vesuvius.
€ 3,50 - Meynell, Esther-De Kleine Kroniek van Anna Magdalena Bach
De Kleine Kroniek van Anna Magdalena Bach is het verhaal van Johan Sebastiaan Bach, gezien door de ogen van een insider. In dit boek zien we Bach door de ogen van zijn vrouw, Anna Magdalena.
€ 5,00 - Mijnders, Hans-Fout
Fout van Hans Mijnders is een boek over tegenstellingen: leuk en niet leuk, waarheid en leugen.
Lauren vindt zichzelf maar saai. Ze is niet knap. Ze is nergens écht goed in. Haar vriendinnen zijn veel grappiger dan zij.€ 7,50