Pas geplaatst
Op deze pagina vindt u de nieuwe aanwinsten van Boekenstek. Doorlopend worden in onze webshop nieuwe en tweedehands christelijke boeken geplaatst. Wees er snel bij, de boeken in deze rubriek zijn pas geplaatst en de voorraad van tweedehands boeken is vaak beperkt.
Rikxoort, J.D. van-IJsselmonde, een Dorp aan de Maas (deel 1 en 2)IJsselmonde, een dorp aan de Maas, deel 1 en 2, door J.D. van Rikxoort, schitterende kijk- en leesboek over het oude IJsselmonde.
€ 17,50
Hepp, Dr. V.-Dr. Herman BavinckDr. Herman Bavinck (1854-1921), biografie van deze Nederlandse predikant, theoloog, pedagoog en politicus door dr. V. Hepp.
Met enkele foto's.€ 12,50
Catsburg, ds. J.-Dat ik mij haasten zouDat ik mij haasten zou, tien gelegenheidspreken van ds. J. Catsburg (1929-1984), predikant in de Nederlandse Hervormde Kerk te Genderen en Doeveren, Opheusden, Sint Maartensdijk, Katwijk aan Zee en Garderen.
€ 8,50
Pick, Hella-Simon WiesenthalSimon Wiesenthal, al life in Search of Justice by Hella Pick, a biography about Simon Wiesenthal who was fighting against the tyranny of Nazism for more than fifty years.
€ 7,50
Gerdes, E.-Rosa FluweeltjeRosa Fluweeltje van E. Gerdes speelt zich af in de eerste helft van de negentiende eeuw voor meisjes vanaf 12 jaar.
Rosa, een Joods meisje, heeft het in haar jeugd verre van gemakkelijk.€ 3,00
Fruytier, Ds. J.-Salomo's raad aan de jeugdSalomo's raad aan de jeugd om te ontgaan de smarten van de boze dagen en de lusteloze jaren van de ouderdom, door Jacobus Fruytier, in leven Dienaar van het H. Evangelie in de gemeente te Rotterdam.
€ 5,00
Aalders, Prof. Dr. W.J.-De Tien GebodenDe Tien Geboden van prof. dr. W. Aalders, die het in 1932 schreef, een boek over de aanhef van de Tien Geboden en de geboden zelf, gebod voor gebod.
€ 7,50
